Balustrady drewniano metalowe Rzeszów

Balustrady drewniano metalowe Rzeszów

Balustrady drewniano metalowe Rzeszów

Balustrada drewniano metalowa to połączenie klasyki i nowoczesności. Jej charakter wynika z formy poszczególnych elementów, tworzących całość. Można sprawić, aby wyglądała ona modernistycznie, tradycyjnie czy nawet baśniowo.

Metal jest to zarówno stal nierdzewna, czyli chromonikiel, jak i stal czarna.

Ten rodzaj balustrad daje duże możliwości wyboru osobom, które chciałaby mieć nowoczesne wnętrze. Równie usatysfakcjonowani są ci, którym podobają się najnowsze rozwiązania, ale trochę boją się balustrady wykonanej w całości z metalu. W zależności od proporcji drewna do chromoniklu czy stali czarnej malowanej proszkowo – forma nabiera wyrazu klasycznego lub modernistycznego.

Elementy chromoniklowe charakteryzują:

– wysoka odporność na zarysowania;

– niepodatność na uszkodzenia mechaniczne;

– w wyniku mycia nie ulegają korozji (czyli nie rdzewieją);

– nowoczesny wygląd.

Nie wymagają one konserwacji ani renowacji przez cały okres użytkowania – nawet po kilkunastu latach! Wyglądają bardzo dobrze w połączeniu zarówno z jasnym jak i ciemnym drewnem.

 Części ze stali czarnej można pomalować na dowolny kolor z palety RAL. Na wilgoć i mycie reagują tak samo dobrze jak chromoniklowe. Są jednak mniej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne (obicia). Skutkują one uszkodzeniem powłoki lakierowanej, co może powodować korodowanie stali.

Balustrady drewniano chromoniklowe Rzeszów