Schody na konstrukcji ze stali nierdzewnej o strukturze satyny Rzeszów

in Schody konstrukcyjne metalowe Rzeszów

Schody na konstrukcji ze stali nierdzewnej o strukturze satyny Rzeszów

 

Schody na konstrukcji ze stali nierdzewnej o strukturze satyny Rzeszów

            Najnowsza realizacja firmy Drewtim to kolejny sukces na polu indywidualnego podejścia do każdego projektu. Podczas wstępnego pomiaru dowiedzieliśmy się od Klientów, w jaki sposób będą korzystać z przestrzeni znajdujących się na obu poziomach mieszkania. Na podstawie tego ustaliliśmy, iż najistotniejszą sprawą jest komfort podczas bardzo częstego przemieszczania się po nich w górę i w dół, gdyż staną się one łącznikiem pomiędzy ważnymi dla Domowników pomieszczeniami. W związku z tym szczególną uwagę skupiliśmy na funkcjonalności schodów. Najważniejszym kryterium wydawała się więc głębokości oraz szerokość stopni.

Klientom zależało jednak również na tym, aby ich salon był przestronny i wygodny. Dlatego chcieli, aby mocowanie konstrukcji było dyskretne oraz aby ona sama nie znajdowała się w centrum salonu, ale nadal była jego wizytówką. Wykluczyło to więc standardowo stosowane pionowego elementu podporowego Można powiedzieć, że tu zaczęły się schody.

Naszym celem jest robienie schodów, które są wygodne, piękne i idealnie umiejscowione w przestrzeni. I właśnie owa przestrzeń stanowiła w tym przypadku największe dla nas wyzwanie. Sposób ułożenia schodów wymagał przemyślanego sposobu mocowania konstrukcji, ponieważ górna ich część narażona jest na działanie tak zwanej przeciwwagi.

Zaproponowaliśmy kilka pomysłów na rodzaj wsporników zapewniających stabilność konstrukcji, a Klienci wybrali ten, który najbardziej przypadł im do gustu.

Wsporniki jak i samą konstrukcję wykonaliśmy ze stali nierdzewnej o strukturze satyny.

fotografia-reklamowa-schody-14-of-14

 

Stopnie zrobiliśmy z drewna dębowego klasy I, które od lat kupujemy od zaufanego producenta.

fotografia-reklamowa-schody-11-of-14

 

Zleceniodawcy zdecydowali się na balustradę ze stali nierdzewnej z pochwytem drewnianym. Dzięki temu wnętrze jest zarazem nowoczesne i przytulne.

Balustrada ze stali nierdzewnej z pochwytem drewnianym Rzeszów

 

Elementy drewniane zabejcowaliśmy na kolor ciemnego brązu. Tradycyjnie użyliśmy do tego bejcy renomowanej austriackiej firmy Adler.

fotografia-reklamowa-schody-8-of-14

 

Efekt jest więcej niż satysfakcjonujący. Kolejny raz spełniliśmy oczekiwania naszych Klientów oraz mogliśmy się wykazać umiejętnością kreatywnego projektowania.

 

Fantastyczne zdjęcia, które mogą Państwo podziwiać niemal całkowicie oddają urok i klasę naszej realizacji. Zostały wykonane przez Bartosza Hulinkę – znakomitego fotografa.

 

Schody na konstrukcji ze stali nierdzewnej o strukturze satyny Rzeszów

 

fotografia-reklamowa-schody-5-of-14

 

Ażurowe schody w mieszkaniu Podkarpacie