Schody Rzeszów o Firmie

Schody Rzeszów o Firmie

Schody Rzeszów o Firmie

    Nazywam się Rafał Lelakowski i jestem właścicielem firmy Drew Tim. Od 2001 roku zajmuję się wykonywaniem schodów i balustrad. Dotychczas wykonałem około 600 kompletów schodów. Siedziba mojej firmy kilkakrotnie zmieniała lokalizacje, obecnie zaś znajduje się w Zgłobieniu. Od początku mojej działalności pracuję z drewnem, jednak od zawsze podążam za najnowszymi rozwiązaniami. Nieustannie szkole się i poznaję nowe materiały oraz metody wykonywania schodów. Zajmuję się przede wszystkim wykonywaniem:

– schodów całkowicie drewnianych;

– schodów drewnianych na konstrukcji stalowej;

– schodów drewnianych na konstrukcji chromoniklowej;

– schodów drewnianych ze szklaną balustradą;

– schodów drewnianych z balustradą z chromoniklu;

– balustrad drewnianych;

– balustrad stalowych;

– balustrad chromoniklowych;

– balustrad chromoniklowo-drewnianych;

– balustrad szklanych.

Schody w zależności od możliwości, jakie daje wnętrze, w którym będą się znajdować mogą być:

– dywanowe;

– na betonie;

– konstrukcyjne;

– kręte (spiralne).

Przygotowuję schody do zamontowania oświetlenia ledowego.

    W moich realizacjach korzystam z drewna najwyższej jakości oraz najlepszych lakierów i bejc – w większości austriackiej firmy ADLER. Stosuję się do przepisów prawa budowlanego, które określają minimalną wysokość balustrady i maksymalną przestrzeń pomiędzy tralkami oraz elementami poziomymi, co zapewnia bezpieczeństwo dzieciom i dorosłym. Podczas spotkania z Klientem chętnie doradzam, jakie rozwiązanie będzie najlepsze, czyli zapewniające komfort korzystania ze schodów jak i ich estetyczny wgląd. Wykonuję pomiar wilgotności betonu, dzięki któremu mam pewność, że zamontowane na nim drewniane stopnie nie ulegną wypaczeniu pod wpływem wilgoci oddawanej przez beton.

    Zawsze osobiście dokonuję pomiaru u Klienta, a następnie wyceny, która obejmuje koszt materiałów, wykonania schodów oraz ich zamontowania Zarówno pomiar jak i wycena są bezpłatne i niezobowiązujące. Z Klientami zawieram na piśmie umowę o dzieło. Udzielam trzyletniej gwarancji na wykonane przeze mnie schody. Jeżeli zachowane będą standardowe warunki mikroklimatyczne (temperatura i wilgotność powietrza) w pomieszczeniu, to stopnie nie ulegną pęknięciu czy wykrzywieniu, a pokrywający je lakier będzie spełniał swoją rolę, chroniąc drewno.

schody boguchwała