Schody dębowe na konstrukcji w kształcie litery ,,U”

in Schody drewniane Rzeszów, Schody konstrukcyjne metalowe Rzeszów

Schody dębowe na konstrukcji w kształcie litery ,,U”

Schody dębowe na konstrukcji w kształcie litery ,,U”

Nasza firma pracuje intensywnie przez cały rok. Zamówienia przyjmujemy zarówno już kiedy ktoś dopiero planuje budowę domu jak i wówczas, kiedy niewiele brakuje, aby można było w nim zamieszkać. Wielu spośród naszych Klientów rozpoczyna życie w nowym domu wraz z Nowym Rokiem. Często nie wszystko jest wówczas dopięte na ostatni guzik. Mieszkać można także bez schodów i z pewnymi niedogodnościami oddawać się rozkoszom meblowania i dekorowania wnętrz. Dlatego też zimą nie wypoczywamy w ciepłych krajach, a realizujemy kolejne projekty.

Na poniższych zdjęciach prezentujemy Państwu drewniane schody konstrukcyjne, które wykonaliśmy z drewna dębowego w kolorze naturalnym. Wyraźnie są na nim widoczne słoje, a całość bardzo ładnie harmonizuje z jasnymi barwami dominującymi w całym domu. W  tym projekcie drewno jest polakierowane lakierem bezbarwnym. Gwarantuje on wieloletnią ochronę struktury drewnianych stopni i poręczy. Nie użyliśmy bejc, dzięki czemu podkreśliliśmy jedynie naturalną barwę szlachetnego drewna jakim jest dąb. Do zabezpieczenia powierzchni drewnianej jak zawsze zastosowaliśmy najwyższej klasy produkty austriackiej firmy Adler.

Schody dębowe na konstrukcji w kształcie litery ,,U"

Balustrada zrobiona została z prostych elementów drewnianych z wypełnieniem chromoniklowym. Dzięki temu cała konstrukcja wygląda umiarkowanie nowocześnie, czyli można ulokować ją pośrodku skali, której początkiem jest „domek babci”, a końcem industrialny loft.

Balustrada schody U

Naszym Klientom zależało na tym, aby schody zajmowały jak najmniejszą powierzchnię, więc zaproponowaliśmy układ schodów w kształcie litery „U” z ośmioma stopniami zabiegowymi. Dzięki temu schody te zajmują niewiele miejsca w przestrzeni. Rozwiązanie to jest idealne do zastosowania w domach o niewielkiej powierzchni, a zatem zwłaszcza tych w zabudowie szeregowej; sprawdzi się także w mieszkaniach dwupoziomowych.

Balustrada schody U

Bywa również tak, że i w dużych domach jedno- bądź wielorodzinnych, mieszkańcy bardziej cenią sobie większą wolną przestrzeń lub wolą zapełnić ją meblami, rzeźbami czy innymi dziełami sztuki, aniżeli schodami. W takim przypadku decyzja o umiejscowieniu ich w narożnej części pomieszczenia jest pierwszym krokiem do stworzenia dyskretnej, nie rzucające się w oczy konstrukcji o walorach przede wszystkim użytkowych. Nie zmienia to jednak faktu, że wykonamy ją solidnie, z dbałością o najmniejsze szczegóły – zarówno te estetyczne jak i wpływające na komfort Użytkowników.

Balustrada schody U

dscn2107