Schody Rzeszów

in Schody na betonie Rzeszów

Schody Rzeszów

Schody Rzeszów

W ostatnich tygodniach pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie, jednak nie rzutuje to na pracę naszej firmy! Pracujemy na pełnych obrotach i żadne anomalie nie są w stanie nas spowolnić.

Miłośnikom nowoczesnej klasyki z pewnością przypadną do gustu schody wykonane przez nas z drewna dębowego, które pokryliśmy bejcą firmy Adler. Zostały one zamontowane na betonie. Podstopniki zrobiliśmy z płyt karton-gipsowych. Do ich pomalowania wybraliśmy farbę odporną na zabrudzenia i uszkodzenia.

balustrada drewniano-chromoniklowa

 

Eklektyzm wnętrza nasunął nam pomysł na balustradę drewniano-chromoniklową.  Słupki i pochwyty mają ten sam kolor, co stopnie; natomiast poziome elementy wypełniające – typowy dla chromoniklu odcień i strukturę satyny.

balustrada drewniano-chromoniklowa

Warto również zwrócić uwagę na przyścienne cokoły. Są one nie tylko harmonijnym uzupełnieniem schodów – posiadają także walory praktyczne. Nie tylko w ferworze wiosennych porządków – podczas odkurzania bądź zamiatania stopni – można miotłą  lub odkurzaczem uderzyć o ścianę. Jeżeli nie jest ona zabezpieczona cokołem, to istnieje duże prawdopodobieństwo pozostania na niej nieestetycznych śladów, które ściągają na siebie nasz wzrok.

Klient zdecydował się na cokoły w tym samym kolorze, co stopnie. Można jednak postawić na kontrast pomiędzy nimi lub na dwa odcienie jednej barwy.

balustrada drewniano-chromoniklowa